بازسازی منزل مسکونی در منطقه 1 تهران محله اراج : انجام  تخریب ، تغییرات لوله کشی و راه اندازی پکیج ، دیوار کاذب گچی و گچکاری ، کاشی و سرامیک ، سنگ آنتیک ، شومینه و  نقاشی , توسط گروه بازسازی دکوراسیون داخلی اسپینا :


دقت ، سرعت ، قیمت مناسب و تیم هماهنگ توان رقابتی گروه ما است .

نصب کابین دوش و توالت فرنگی :


تکمیل سیستم کابینت آشپزخانه و کف سالن لمینت شده :
موضوعات مرتبط: کاشیکاری و سرامیک ، سنگکاری و سنگ آنتیک ، شومینه و کباب پز ، ایزوگام و قیرگونی ، رفع نم و بازسازی سرویس ، گچبری و گچکاری ، نقاشی ، مولتی کالر و کاغذ دیواری
برچسب‌ها: بازسازی , نقاشی ساختمان , لوله کشی , رفع نم , کاشیکاری

تاريخ : چهارشنبه بیست و یکم فروردین ۱۳۹۲ | 23:0 | نویسنده : کریمی |
نصب و ساخت شومینه سنگی مدل هخامنش به حالت نیم دایره در کنج سالن پذیرایی با نصب سنگ آنتیک بر بالای شومینه در ساختمان نوساز 12 واحدی در منطقه شهرک غرب خ فلامک :

 

برای مشاهده و تهیه کاتالوگ جامع شومینه گروه استادکاران 330 مدل شومینه و کباب پز با شماره 09390297244 هماهنگ نمایید :

 

در فصل پاییز و زمستان، به علت سرمای هوا، در منازل از وسایل گرمایشی اسفتاده می شود و از جمله این مبلمان تأثیر گذار در دکوراسیون خانه، شومینه است. شومینه درخانه ها جدای از گرمادهی، محلی هم برای دور هم نشستن خانواده هاست. در این ستون ، مواردی برای زیبا وجذاب تر نمودن شومینه شما ارائه می کنیم.

مواردی برای زیبا و جذاب تر نمودن شومینه

این ایده ها می تواند الهام بخش شما برای خلق دکوراسیون شومینه با سلیقه شخصی تان باشد. برای زیبا تر ساختن شومینه بهتر است ایده هایی برای تاقچه آن بدهیم، زیرا تغییر در کلیت آن مستلزم صرف هزینه زیاد است.

برای تزیین تاقچه شومینه، می توان از اجزا و عناصر متنوع و متفاوتی که در منزل یافت می شود استفاده کرد که در متنوع ساختن دکوراسیون منزل بسیار تأثیر گذار است. اگر شما علاقه خاصی به شاخه و برگ درختان دارید، می توانید از آنها برای دکوراسیون استفاده کنید و همین طور با قرار دادن شمع وعناصر تزئینی دیگر در لابه لای شاخه و برگ ها آن را تزیین کنید. همین طور می توانید شمع ها را از طرح ها و رنگ های متنوع مطابق با رنگ سایر اجزای دکوراسیون استفاده کنید و از نشستن در کنار شومینه خانه در فصل سرد لذت ببرید.

مواردی برای زیبا و جذاب تر نمودن شومینه

اما چرا از اشیای قیمتی موجود در خانه برای تزیین منزل استفاده نمی کنید؟ می توان به واسطه قرار دادن اشیای قیمتی و قدیمی خانه روی تاقچه شومینه تنوعی را در دکوراسیون منزل ایجاد کرد. از اشیایی مانند کتابهای قدیمی، ظروف آنتیک و … می شود استفاده کرد. همین طور تابلوهای قدیمی را می توان بر دیوار بالای شومینه نصب کرد، تا با اشیای روی تاقچه هماهنگی داشته باشد.

از یک پارچه ابریشمی قرمز یا یک پارچه پشمی با رنگ دلخواه برای پس زمینه دکوراسیون اشیایی که روی تاقچه شومینه قرار می دهید، استفاده کنید. چین خوردن و جمع شدن پارچه مورد نظر باعث زیبایی و جذابیت بیشتری برای دکوراسیون تزئینات و در کل شومینه می شود.

مواردی برای زیبا و جذاب تر نمودن شومینه

روی پارچه شمع های استوانه ای، کتابهای قدیمی، ظروف قدیمی، میوه های خشک و گلها و شاخه و برگ، و … می توان قرار داد.

مواردی برای زیبا و جذاب تر نمودن شومینه

اما ایده دیگر استفاده کردن از کدوهایی است که می توان داخل آنها را خالی کرد و درون آنها مشع روشن کرد، که ایده ای جالب و کم هزینه است. اگر اطراف کدو را با خزه مصنوعی بپوشانید، جذابیت بیشتری خواهد داشت. همینطور می توانید برای زیر آن از گلدانهایی که در منزل دارید و بدون استفاده است، استفاده نمایید. اما راه های دیگری نیز وجود دارد، می توانید از میوه ها و سبزیجات برای زیبا ساختن شومینه استفاده کنید. می توانید از سیب و پرتقال و لیمو و … استفاده کنید. البته این میوه ها می توانند طبیعی یا مصنوعی (سرامیک یا چینی یا پلاستیکی یا…) باشند و می توانید در کنار آنها از سبزیجات و برگهای سبز استفاده کنید، به گونه ای که آمدن فصل سرد سال مشهود باشد.

مواردی برای زیبا و جذاب تر نمودن شومینه

در نهایت می توان از ایده هایی استفاده نمود که ترکیبی از ایده های متنوع باشد، دکوراسیونی ترکیبی از کتاب های قدیمی و اشیای قدیمی و شاخه ها و برگ ها و… می تواند تزئینی جذاب و متنوع برای شومینه منازل باشد.
اما ایده های بسیاری وجود دارند که می توانند در زیبا و جذاب نمودن شومینه منزل تأثیر گذار باشد، که می توان با توجه به سلیقه هر شخص از آنها استفاده نمود. ضمن اینکه همراه با استفاده گرمایشی آن، از دکوراسیون آن لذت برد.


موضوعات مرتبط: شومینه و کباب پز
برچسب‌ها: شومینه , کباب پز , کاتالوگ شومینه , عکس شومینه , مدل شومینه

تاريخ : سه شنبه بیست و سوم آبان ۱۳۹۱ | 8:29 | نویسنده : کریمی |
تغییر نقشه داخلی ، تخریب ، لوله کشی سرد و گرم ، شوفاژ و راه اندازی پکیج ، فاضلاب و گاز ، جابجایی برق ، رابیتس بندی و گچکاری ، سیمانکاری ، قیرگونی ، نصب سنگ کف سالن و اتاق ها ، نصب کاشی و سرامیک آشپزخانه و سرویس ها ، نصب قرنیز دور ، پنجر های upvc و نقاشی صورت گرفته توسط گروه استادکاران در واحد مسکونی مهندس قدیرزاده در منطقه شهرک غرب خ فلامک شمالی :

عکس شروع کار و عملیات کنده کاری و تخریب برای تغییر نقشه داخلی خانه :

نصب سنگ  کف پوش سالن و اتاق ها :

چابچایی سیستم آشپزخانه : لوله کشی و برق و نصب کاشی جدید بر روی کاشی قدیمی با چسب کاشی خمیری :

بازسازی آرگ آشپزخانه :

موضوعات مرتبط: کاشیکاری و سرامیک ، سنگکاری و سنگ آنتیک ، شومینه و کباب پز ، ایزوگام و قیرگونی ، سیمان کاری و موزائیک ، رفع نم و بازسازی سرویس ، گچبری و گچکاری
برچسب‌ها: تغییرات , رفع نم , اپن آشپزخانه , بازسازی خانه , بازسازی

تاريخ : شنبه بیستم آبان ۱۳۹۱ | 21:14 | نویسنده : کریمی |

با سلام : تیم بازسازی دکوراسیون داخلی خانه spina (استادکاران) آماده بازدید و برآورد اقتصادی بازسازی واحد های مسکونی و تجاری شما میباشیم . با تیم کامل بازسازی از تخریب کاری تا نقاشی : استادکاران و کارگرانی با تخصص های تخریب ، لوله کشی ، جوشکاری و رابیتس بندی ، سیمانکاری و بنایی ، قیرگونی و ایزوگام  ، گچکاری و گچبری ، کاشیکاری و سرامیک ، در و پنجره یو پی وی سی ، برق کشی و نور مخفی ، نقاشی و بلکا ، لمینت و پارکت و کابینت کار  :

با گروه spina خود و خانواده شما آرامش خاطر داشته باشین . کار درجه یک با نمونه کارهای مدرن و جدید .


موضوعات مرتبط: معرفی گروه دکوراسیون اسپینا ، کاشیکاری و سرامیک ، سنگکاری و سنگ آنتیک ، شومینه و کباب پز ، ایزوگام و قیرگونی ، سیمان کاری و موزائیک ، رفع نم و بازسازی سرویس ، گچبری و گچکاری
برچسب‌ها: بازسازی , نقاش ساختمان , لوله کش , رفع نم , کاشیکار

تاريخ : جمعه هفتم مهر ۱۳۹۱ | 22:37 | نویسنده : کریمی |


زماني كه مدت طولاني از  عمر يك خانه مي گذرد، برخي قسمت هاي آن فرسوده و خراب مي شود و هم چنين ساكنين آن خانه نياز به تنوع و تحولي در خانه احساس مي كنند. هميشه تعويض خانه و خريد يك خانه نوساز براي افراد ممكن نيست بنابراين در چنين مواقعي بهترين كار تعمير و نوسازي خانه اي است كه درآن سكونت داريد. دراين مطلب به شما خواهيم گفت كه براي نوسازي و تعمير خانه بايد از كجا شروع كنيد و چه اقداماتي را بايد در الويت كار ها قرار دهيد.
ميزان دشواري: تقريباً چالش برانگيز
مدت زمان مورد نياز: 1 روز تا 1 هفته

و اما اين كار را چگونه انجام دهيم؟

الويت اول: آشپزخانه

از آنجايي كه آشپزخانه از مهم ترين قسمت هاي خانه است و رفت و آمد در آن زياد بوده و تقريبا تمام افراد خانواده  مقداري از زمان خود را در آن سپري مي كنند، از اين رو دكوراسيون آن از اهميت زيادي بر خوردار است و بايد به نحوي باشد كه براي افراد تازگي داشته باشد. در اين قسمت از مطلب اقداماتي كه مي توان براي نوسازي آشپزخانه انجام داد را برايتان شرح مي دهيم.

•    تغيير جلوه كابينت ها مي تواند تغيير و تحول چشم گيري در فضاي آشپزخانه ايجاد كند زيرا بيشترين سهم فضاي آشپزخانه به كابينت ها اختصاص دارد. براي اين كار لازم نيست هزينه زيادي را متقبل شويد و به تعويض كلي كابينت ها بپردازيد بلكه مي توانيد از ورقه هاي روكش كابينت كه در طرح ها و رنگ هاي متنوعي در بازار موجود هستند استفاده كنيد و آن ها را به راحتي روي در كابينت ها بچسبانيد. رنگ و طرح اين روكش ها و يا اينكه تمام درها يك شكل باشد يا به صورت يكي در ميان كاملا بستگي به سليقه و نوع چيدمان جديد آشپزخانه شما دارد. هم چنين اگر كابينت هاي فعلي شما از جنس چوب است مي توانيد با يك رنگ آميزي ساده و استفاده از جلا دهنده جلوه آن ها را نو و زيبا كنيد.

•    قدم بعدي تعويض نماي كانتر آشپزخانه است كه بسته به رنگ جديد كابينت ها و چيدمان آشپزخانه مي توانيد از جنس هاي متنوعي براي كانتر جديد اشپزخانه خود استفاده نماييد.

•    اقدام ديگري كه مي تواند جلوه آشپزخانه شما را تغيير دهد، استفاده از كاشي هاي جديد براي كف و ديوار آشپزخانه است.

•    تعويض جاي وسايل و همچنين خريد برخي وسايل برقي جديد و استفاده از آن ها به جاي وسايل برقي قديمي و فرسوده تاثير زيادي در جلوه آشپزخانه دارد. البته اين كار را در صورت لزوم انجام دهيد و در غير اين صورت اجباري به صرف هزينه اضافي نيست.

الويت دوم:سرويس بهداشتي

سرويس بهداشتي نيز ار ديگر قسمت هاييست كه فضاي آن خيلي زود تكراري و كسل كننده مي شود. تغيير جلوه سرويس بهداشتي كار بسيار آساني است و براحتي مي توان آن را نو و جديد كرد. براي مثال با نصب كاشي هاي جديد براي كف و ديوار ها به كلي جلوه سرويس بهداشتي تغيير مي كند. فراموش نكنيد كه براي سرويس بهداشتي نيز مي توانيد از كاشي هايي براي ديوار ها و كف استفاده كنيد كه قابليت چسبيده شدن روي كاشي هاي قبلي را دارند.

علاوه بر نصب كاشي هاي جديد براي ديوار و كف مي توانيد تجهيزات سرويس بهداشتي خود را از قبيل توالت, توالت فرنگي, روشويي و شيرآلات و هم چنين آينه را نيز تعويض كنيد كه در اين صورت دكوراسيون سرويس بهداشتي شما كاملا تغيير مي كند و متحول مي شود.

الويت سوم: فضاي خارجي خانه و حياط

يكي ديگر از فضاهايي كه اعمال تغيير در آن مي تواند تاثير زيادي در روحيه و جلوه كلي خانه داشته باشد حياط و ورودي خانه است. كمي بيشتر براي حياط خانه خود وقت صرف كنيد. اگر باغچه اي داريد به چمن كاري آن بپردازيد و گل هاي زيبا و جديد در آن بكاريد. خواهيد ديد كه با انجام همين تغييرات جرئي به چه ميزان خانه شما تغيير مي كند و در بدو ورود به خانه احساس تازگي و طراوت خواهيد كرد. ورودي خانه خود را نيز با قرار دادن گل و گياهان سبز و شاداب آذين بندي كنيد.

با انجام اين تغييرات ساده و مي توانيد با صرف هزينه اي ناچيز در خانه اي كه سال ها در آن زندگي كرده ايد ايجاد تحول كنيد و آن را از تكراري بودن برهانيد و شادتر و پرانرژي تر روز هاي آينده را سپري كنيد. البته فراموش نكنيد كه در اين مطلب حداقل هاي نوسازي و بازسازي خانه مطرح شد و تنها در حدي بود كه تحول را حس كنيد. نوسازي و بازسازي خانه مي تواند بسيار مفصل تر و كامل تر از آنچه در اين مطلب گفته شد باشد


موضوعات مرتبط: معرفی گروه دکوراسیون اسپینا ، کاشیکاری و سرامیک ، سنگکاری و سنگ آنتیک ، شومینه و کباب پز ، ایزوگام و قیرگونی ، سیمان کاری و موزائیک ، رفع نم و بازسازی سرویس ، گچبری و گچکاری
برچسب‌ها: بازسازی خانه , بازسازی منزل , بازسازی , دکور آشپزخانه

تاريخ : دوشنبه بیست و هفتم تیر ۱۳۹۰ | 22:13 | نویسنده : کریمی |

شومینه ابزار خورده از سنگ تراورتن ،طرح رومی در کنج ساختمان 18 واحد اقدسیه:


موضوعات مرتبط: شومینه و کباب پز

تاريخ : یکشنبه بیست و ششم تیر ۱۳۹۰ | 0:12 | نویسنده : کریمی |

مدل شومینه سنگی با کف 60*60 گرانیتی چین و گچبری آن:


موضوعات مرتبط: کاشیکاری و سرامیک ، شومینه و کباب پز

تاريخ : جمعه ششم خرداد ۱۳۹۰ | 0:6 | نویسنده : کریمی |

مدل شومینه با سنگ آنتیک روی آن با سنگ 2*5 سانت :


موضوعات مرتبط: شومینه و کباب پز
برچسب‌ها: شومینه , مدل شومینه , سنگ آنتیک روی شومینه , سنگ آنتیک 2 , 5 , نصب شومینه

تاريخ : سه شنبه سی ام فروردین ۱۳۹۰ | 10:50 | نویسنده : کریمی |

مدل شومینه دست ساز با اجر نسوز و سنگ طرحدار که بالای ان گچبری و اطراف ان سرامیک انتیک نصب شده است :


موضوعات مرتبط: شومینه و کباب پز

تاريخ : سه شنبه هفدهم اسفند ۱۳۸۹ | 11:11 | نویسنده : کریمی |

مدل شومینه زیبا با ابزار دندان موشی و طرح رومی با سنگ تراورتن کرم حاجی اباد اصفهان :یکی از مدلهای اجرایی شومینه شیک و جدید که در حال حاظر به تعداد 28 عدد اجرا در منطقه کامرانیه هستیم :
موضوعات مرتبط: شومینه و کباب پز

ادامه مطلب
تاريخ : شنبه هفتم اسفند ۱۳۸۹ | 13:6 | نویسنده : کریمی |

 شومینه گرد با آجر نسوز در گوشه سالن پذیرایی


موضوعات مرتبط: شومینه و کباب پز

تاريخ : دوشنبه بیست و پنجم بهمن ۱۳۸۹ | 23:55 | نویسنده : کریمی |

اجرای شومینه مدل آنتیک جدید بر گرفته شده از طرح های اروپایی و نظرات خانم آریانا :ابعاد پایه از کنج دیوار 90*90 ارتفاع 1 متر از زمین با کوره و پایه و پیشانی ،شومینه زیبا و منحصر به فرد با ابعاد جمع و جور و طرح جدید کار شده با سنگ آنتیک و آجر نسوز که بالای ان هم با آجرهای  مصنوعی جدید به رنگ سفید اجرا شده است .در منزل مسکونی آقای آریانا واقع در سعادت آباد تهران خ بخشایش . که شومینه قدیمی را تخریب و شومینه جدید زیر را با ابعاد کوچکتر و مدل جدیدتر جایگزین نمودیم :

کار قبل از بندکشی:

از مراحل کار و تصاویر مرحله به مرحله در ادامه مطلب ببینید:

 


موضوعات مرتبط: شومینه و کباب پز

ادامه مطلب
تاريخ : چهارشنبه بیستم بهمن ۱۳۸۹ | 16:58 | نویسنده : کریمی |
مدل شومینه تک ستون با سنگ آماده ، اجر نسوز داخل ان و اجرای سنگ قیچی 6 بالا و اطراف در ساختمان آقای هاشمی در میدان سلماس خ 12.2 واقع در محله امیر آباد تهران :

مراحل نصب:
موضوعات مرتبط: شومینه و کباب پز

تاريخ : پنجشنبه چهاردهم بهمن ۱۳۸۹ | 13:34 | نویسنده : کریمی |

اجرای شومینه سنگی با کوره چدنی :یکی از جدیدترین و زیباترین مدلهای شومینه از سنگ تراورتن و سنگ گرانیت مشکی ،چدن ایرانی ،ابزار خورده و نصب شده .


موضوعات مرتبط: شومینه و کباب پز

تاريخ : دوشنبه یازدهم بهمن ۱۳۸۹ | 20:20 | نویسنده : کریمی |

مدل شومینه در گوشه سالن پذیرایی با سنگ گرانیت و آجر نسوز  و همچنین اجرای سنگ آنتیک طرح آجر بر بالای آن به مدل مورد مشاهده :یک شومینه جمع و جور برای سالن های کوچک کار شده در ساختمان مهندی طاهری در خیابان معین  منطقه پونک تهران :


موضوعات مرتبط: سنگکاری و سنگ آنتیک ، شومینه و کباب پز

تاريخ : پنجشنبه نهم دی ۱۳۸۹ | 13:46 | نویسنده : کریمی |

مدل شومینه سنگی با سنگ و آجر نسوز و حباب های سنگی اجرا شده در ساختمان 12 واحد دکتر رجبی در شهران :


موضوعات مرتبط: شومینه و کباب پز

تاريخ : شنبه دهم مهر ۱۳۸۹ | 21:56 | نویسنده : کریمی |
مدل شومینه با سنگ و اجر نسوز کار شده در گوشه سالن پذیرایی در ابعاد 90*90:

w15122007062.jpg


موضوعات مرتبط: شومینه و کباب پز

تاريخ : شنبه هشتم خرداد ۱۳۸۹ | 9:44 | نویسنده : کریمی |
تصویر0064.jpg

مدل شومینه سنگی با اجر نسوز


موضوعات مرتبط: شومینه و کباب پز

تاريخ : چهارشنبه پانزدهم اردیبهشت ۱۳۸۹ | 16:53 | نویسنده : کریمی |

مدل شومینه سنگی با سنگ و آجر نسوز و توپ های سنگی: یک مدل جدید از شومینه کاری اجرایی در ساختمان آقای قنبری در دهکده المپیک تهران:


موضوعات مرتبط: شومینه و کباب پز

تاريخ : یکشنبه بیست و نهم فروردین ۱۳۸۹ | 13:35 | نویسنده : کریمی |

مدل شومینه آنتیک با سنگ آنتیک و آجر نسوز طرح و مدل جدید و جمع و جور اجرا شده در منزل مسکونی بستگان خانم آریانیا واقع در محله گیشا :


موضوعات مرتبط: سنگکاری و سنگ آنتیک ، شومینه و کباب پز

ادامه مطلب
تاريخ : دوشنبه بیست و چهارم اسفند ۱۳۸۸ | 10:30 | نویسنده : کریمی |

اجرای کباب پز یا همان اصطلاح فرنگی باربکیو از جنس سنگ و اجر نسوز :یک مدل اجرایی زیبا و شیک  باربیکیو  توسط استادکاران ما در بالکن ساختمان :


موضوعات مرتبط: سنگکاری و سنگ آنتیک ، شومینه و کباب پز

تاريخ : دوشنبه دوازدهم بهمن ۱۳۸۸ | 10:35 | نویسنده : کریمی |

اجرای مدل شومینه سنگی و کوره اجرنسوز که بالای آن هم سنگ انتیک نصب شده است :موضوعات مرتبط: شومینه و کباب پز

ادامه مطلب
تاريخ : یکشنبه دوازدهم مهر ۱۳۸۸ | 0:16 | نویسنده : کریمی |

مدل شومینه دست ساز اپن مناسب خانه هایه ویلایی و سالن های بزرگ :


موضوعات مرتبط: شومینه و کباب پز

تاريخ : چهارشنبه چهارم شهریور ۱۳۸۸ | 12:13 | نویسنده : کریمی |
نمونه کار در حال اجرای کباب پز با آجر نسوز و سنگ در بالکن ساختمان آقای مهندس ژیان پناه واقع در پونک بلوار معین :

این کار هنوز تمیز کاری و بندکشی نشوده است بعد از اتمام کار و تمیز کاری و بندکشی چند دست روغن جلا به کار زده می شود :

این هم برای طبقه دیگر :


در ادامه مطلب استادکار جوان علی معصومی  با 27 سال سن و سابقه 8-10 ساله در زمینه سنگ و شومینه دارای مهارت و دقت در کار اجرایی:
موضوعات مرتبط: شومینه و کباب پز

ادامه مطلب
تاريخ : یکشنبه بیست و دوم دی ۱۳۸۷ | 0:29 | نویسنده : کریمی |

مدل شومینه سنگی آماده که داخل آن هم با آجر نسوز جدید اجرا شده است :موضوعات مرتبط: شومینه و کباب پز

تاريخ : یکشنبه پانزدهم دی ۱۳۸۷ | 10:6 | نویسنده : کریمی |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.